Комбікорм тм «ЗЛАК»

  

   «ЗЛАК» – офіційно зареєстрована торгова марка комбікорму.

 Це саме ті корми, які ми використовуємо для відгодівлі свого поголів’я птиці, і на нашу думку, саме «ЗЛАК» є  відносно не дорогим, але досить ефективним кормом, та має  найкраще співвідношення ціна – якість.

      Ми, як виробники, не женемося за красотою та яскравістю мішка,також не переплачуємо валюту за імпортні складові відомих брендів. Максимально використовуємо вітчизняні інгредієнти, які бувають недорогими і практичними.

НАШІ  СПОСТЕРЖЕННЯ:

Постійно спілкуючись із виробниками комбікормів які мають власних  бройлерів, стає очевидним, що для свого поголів᾽я виготовляється більш якісний і дорожчий корм ніж для продажу населенню. Називають його по різному: одні – преміум,  другі – бригадний,  а інші просто – для своїх… . Вони запевняють, що в кінцевому результаті, за рахунок конверсії птиця виходить дешевше саме на більш якісніших (дорожчих) кормах. Це саме стверджують різноманітні підручники та інструкції по вирощуванню птиці.

Комбікорм для населення частіше всього є компромісом між бажанням здешевити продукт і утримати максимально можливу якість.  Але нажаль, в більшості випадків, здешевлення відбувається за рахунок економії (не докладки) найцінніших складових, через що ефективність корму різко знижується, а продавці, бажаючи сподобатися низькою ціною, щоб продати  свій товар, тим самим роблять покупцю ῎ведмежу послугу῎.

Споживаючи такий корм птиця втрачає імунітет, стає більш схильною до захворювань, росте довго, споживає корму значно більше норми і виграш від низької ціни перетворюється у величезні збитки.

Звичайно, це стосується не всіх виробників! Серед них є і добропорядні, які поки що не дозволяють собі ῎залазити῎у якість. Але останнім часом покупці, оправдовуючись своїми низькими доходами, віддають перевагу у виборі саме ціні а не якості, тим самим підштовхуючи  добросовісних виробників знижувати якість.

От таке замкнуте коло.

Стверджується  прислів᾽я: ῎Чому бідні? Бо дурні! Чому дурні? Бо бідні!῎.

Наша агрозоокомпанія свою птицю теж годує кормами виготовленими ῎для себе῎. Та продаючи населенню підрощених бройлерів, каченят та курчат, ми зацікавлені у їх благополучному майбутньому, тому і ділимося власним кормом розфасованим у мішки з логотипом ῎ЗЛАК῎.